bambini budynek

My pomagamy, pomóż i Ty!

Oprócz tego, że prowadzimy trzy specjalistyczne poradnie dla dzieci i młodzieży,
to również angażujemy się społecznie.
Już kolejny rok z rzędu pomagamy podopiecznym dwóch Domów Dziecka w Zwierzyńcu. Przebywa tam obecnie trzydziestu trzech wychowanków.

W Domu Dziecka nr 1 oraz nr Domu Dziecka nr 2 najmłodsze z przebywających tam dzieci mają niespełna miesiąc (jest ich dwoje). Są tam głównie dzieci w wieku szkolnym. Jest też młodzież, która w nadchodzącym roku będzie się usamodzielniać.

Dzieci napisały listy do świętego Mikołaja, w których to opisały bądź też narysowały swoje marzenia. Dla najmłodszych są to bujaczki, zabawki, rowerki, fotelik samochodowy, starsze proszą o modne ubrania i stroje narciarskie. A z kolei ci, którzy się usamodzielniają potrzebują: walizek podróżnych, kuchenkę mikrofalową, garnki, talerze – czyli te rzeczy, które są najbardziej potrzebne do życia, gdy opuszczą placówkę.

Wszyscy, którzy chcą wspomóc akcję mogą podarować (na dowolną kwotę) Vouchery do sklepów odzieżowych, kosmetycznych, czy sprzętu AGD. Vouchery można przynieść do siedziby naszej fundacji (ul. Żołnierzy Wojska Polskiego 4 w Biłgoraju).

Gorąco zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy, można do nas przyjść odebrać taki list, można zadzwonić pod wskazany nr 577 313 310 i stać się Świętym Mikołajem.

Chcemy, aby prezenty trafiły do podopiecznych dokładnie 6 grudnia.

Z góry dziękujemy za pomoc! – Sztab nr 25  XXXI Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę przy Fundacji Bambini Dzieciom