bambini budynek

„Klauni bez Granic” w naszej fundacji

Oto co się działo w sobotę 3 grudnia br. w siedzibie naszej fundacji. Było wiele uśmiechów, radości i dobrej zabawy – nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Artyści dla dzieci z Ukrainy oraz naszych podopiecznych przyjechali prosto z Hiszpanii. Zobaczcie fotogalerię. Mamy nawet film z tego wydarzenia! 

Swoje usługi świadczymy w oparciu o kontrakt z NFZ, jednak znaczna część naszych działań, to działalność społeczna. Od samego początku powstania naszej organizacji angażujemy się w przeróżne akcje charytatywne i pomocowe. Są nimi: Szlachetna Paczka, PDPZ, zbiórki pieniędzy na leczenie i rehabilitację chorych i niepełnosprawnych dzieci.
W ostatnim czasie swoją pomocą obejmujemy również dzieci z Ukrainy. I dziś był właśnie ten dzień, kiedy to po raz kolejny zaprosiliśmy ich do naszej siedziby, ponieważ one też tutaj żyją, mieszkają i chodzą do szkół w Biłgoraju. Dzień Otwarty, który zorganizowaliśmy dla dzieci i młodzieży z Ukrainy ponad dwa tygodnie temu, utwierdził nas w przekonaniu, że one bardzo potrzebują naszej pomocy i wsparcia.
Między innymi w tym celu nawiązaliśmy współpracę z Fundacją Sztukmistrze z Lublina i Fundacją Klauni bez Granic z zachodniej Europy, a dziś mieliśmy tego efekt w postaci pokazów cyrkowych, jakie zaprezentowali nam artyści, którzy przyjechali, aż z Hiszpanii. Podczas pokazów obecne były dzieci Ukraińskie i Polskie i ich opiekunowie.

Podziękowania: Dziękujemy artystom za to, że dali nam wiele radości oraz Iurii Slyva za zaangażowanie w to przedsięwzięcie. Dziękujemy również młodzieży oraz nauczycielom z biłgorajskiego „medyka” za pomoc w malowaniu twarzy naszym małym widzom, którzy przyszli na wydarzenie. Dziękujemy Mirosławowi Lipińskiemu, dyrektorowi Szkoły Policealnej – Medycznego Studium Zawodowego w Biłgoraju za bezpłatne udostępnienie sali sportowej. 

Film z wydarzenia: 

 

Fotogaleria zdjęć

Skip to content